Контакти

Наша адреса: 62483, Харківська область, Харківський район, п/в “Докучаєвське - 2”

Приймальня ректора: (057) 709-03-00, (057) 709-03-10

 

Приймальна комісія: (0572) 99-74-01

 

Email: 

Канцелярія:              office@knau.kharkov.ua

Приймальна комісія:  prkomkhnau@ukr.net

  

      
      




  


  


РЕКТОРАТ

Додатковий код 0572, приклад: (0572)-99-00-00

Ректор

Ульянченко Олександр Вікторович

709-03-00 / 99-72-10

Перший проректор

Шелудько Руслан Миколайович

99-73-50

Проректор з науково-педагогічної роботи

Петров Вадим Миколайович

99-76-28 / 709-00-11

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи

Василішин Станіслав Ігорович

99-71-90

Проректор з адміністративно-господарської роботи

Ющук Дмитро Дмитрович

709-02-94

Радник ректора, почесний ректор

Євтушенко Микола Дмитрович

99-72-05

Помічник ректора з соціально-економічного розвитку

Полях Вадим Миколайович

Помічник ректора з соціально-економічного розвитку

Сисоєва Світлана Ігорівна

Профком

Синявіна Юлія Вікторівна

99-72-40

Голова ОРСС

Приходько Станіслав Михайлович

095-853-57-76

ДЕКАНАТИ, ІНСТИТУТИ

Агрономічний ф-т

Романов Олексій Васильович

99-77-20

Ф-т лісового господарства

Ведмідь Микола Максимович

99-71-70

Ф-т менеджменту і економіки

Філімонов Юрій Леонідович

99-72-35 / 99-72-03

Ф-т захисту рослин

Забродіна Інна Вікторівна

99-70-05

Ф-т інженерів землевпорядкування

Князь Олександр Вікторович

99-78-90

Ф-т обліку і фінансів

Горох Олександр Володимирович

99-74-20

Інститут міжнародної освіти та підвищення кваліфікації

Волошан Михайло Михайлович

99-71-30

Відділ підготовки іноземних громадян

Герасименко Юлія Сергіївна

99-77-77

Центр довишівської підготовки

Пащенко Юлія Валентинівна

066-928-13-28

Відділ міжнародної практики студентів

Різак Оксана Сергіївна

99-71-78

НАВЧАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Керівник відділу

Пустовойт Тетяна Панасівна

99-72-20

Керівник виробничої практики

Марченко Станіслав Олександрович

99-72-20

Методист

Дегтярьова Галина Олександрівна

99-72-20

Методист

Токар Катерина Володимирівна

99-72-20

Секретар

Гела Наталія Миколаївна

99-72-20

Практичний психолог

Ляшко Інна Андріївна

050-567-94-71

НАУКОВО-ДОСЛІДНА ЧАСТИНА

Керівник науково-методичного відділу

Міхєєв Валентин Григорович

99-76-28

Завідувач аспірантури та докторантури

Бухало Олена Василівна

99-73-01

Вчений секретар

Масленніков Дмитро Ігорович

99-73-01

Секретар вченої ради університету

Ульянова Алла Володимирівна

99-73-01

Диспетчер

Гелла Наталія Павлівна

99-76-28

Редакційно-видавничий відділ

Васільєва Оксана Вікторівна

99-72-70

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ТА ЄДЕБО

Відповідальний секретар приймальної комісії

Дьяконов Сергій Олександрович

99-74-01

Заступник відповідального секретаря

Винограденко Сергій Олександрович

99-74-01

Секретар приймальної комісії

Малютіна Наталія Іванівна

99-74-01

Керівник інформаційно-обчислювального центру ЄДЕБО

Попова Ольга Миколаївна

99-74-01

ВІДДІЛ ЛІЦЕНЗУВАННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

1-308

Керівник відділу

Кованець Ірина Іванівна

99-72-91

Web-адміністратор

Власенко Ігор Іванович

99-72-91

1-317

Уповноважена по соціальним стипендіям

Брайнінгер Ольга Іванівна

99-71-90

Редактор газети «Знання»

Жидких Ірина Петрівна

99-71-23

СЛУЖБИ АДМІНСТРАТИВНО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ЧАСТИНИ

Головний бухгалтер

Бабарика Яна Василівна

99-73-68

Заступник головного бухгалтера

Солодько Ксенія Петрівна

99-70-68

Заступник гол. бух. з планово-фінансових питань

Сенічкіна Олена Миколаївна

99-73-55

Начальник відділу кадрів

Сергєєва Ірина Михайлівна

99-70-90

Завідувач канцелярії

Маршала Тетяна Олексіївна

99-72-30

Директор фундаментальної бібліотеки

Довгалюк Світлана Олександрівна

99-71-23

Завідувач архіву

Золотарьова Валентина Григорівна

99-78-50

Юрисконсульт

Зуєв Віктор Володимирович

99-72-80

Головний енергетик

Аулов Іван Васильович

99-70-21

Головний інженер

В.о. Белянцев Геннадій Васильович

99-70-21

Інженер з охорони праці

Божко Ольга Вікторівна

709-02-83 

Завідувач складу

Репуло Лариса Анатоліївна

99-74-80

Завідувач студентської їдальні

Тітова Тетяна Федорівна

99-77-70

АГРОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Агрохімії

Філон Василь Іванович

99-79-44

Генетики, селекції та насінництва

Гопцій Тетяна Іванівна

99-76-50

Ґрунтознавства

Дегтярьов Василь Володимирович

99-79-90

Загальної хімії

Свіщова Яна Олександрівна

99-78-90

Землеробства ім. О.М. Можейка

Шевченко Микола Вікторович

99-78-10

Мовних дисциплін

Герман Людмила Володимирівна

99-76-10

Педагогіки, психології та права

Євсюков Олександр Феліксович

99-77-65

Технічного забезпечення агропромислового виробництва

Михальченко Степан Адамович

99-74-56

Технології виробництва і переробки продукції тваринництва

Мирось Віталій Васильович

99-78-40

Плодоовочівництва та зберігання

Яровий Григорій Іванович

99-75-53

Рослинництва

Рожков Артур Олександрович

99-77-40

ФАКУЛЬТЕТ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

Лісівництва ім. Б.Ф. Остапенка

Мєшкова Валентина Львівна

99-76-80

Лісових культур і меліорації

Распопіна Світлана Петрівна

99-72-56

Лісоуправління, лісоексплуатації та безпеки життєдіяльності

Пастернак Володимир Петрович

99-76-80

Садово-паркового господарства

-

99-76-40

Філософії, історичних і соціальних дисциплін

Кравцов Анатолій Іванович

99-76-44

ФАКУЛЬТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ І ЕКОНОМІКИ

Інформаційних технологій, консалтингу і туризму

Бутенко Тетяна Андріївна

709-03-01

Маркетингу, підприємництва і організації виробництва

Білоусько Таміла Юріївна

99-71-60

Менеджменту і адміністрування

Гуторов Олександр Іванович

99-72-58

Прикладної економіки і міжнародних економічних відносин

Ломовских Людмила Олександрівна

99-79-26

ФАКУЛЬТЕТ ЗАХИСТУ РОСЛИН

Ботаніки і фізіології рослин

Колупаєв Юрій Євгенійович

99-70-35 / 99-73-52

Екології та біотехнології

Дяконов Василь Іванович

99-71-05

Зоології та ентомології ім. Б.М. Литвинова

Євтушенко Микола Дмитрович

99-72-05

Фітопатології

Туренко Володимир Петрович

99-70-60

ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРІВ ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

Геодезії, картографії та геоінформатики

Ачасов Андрій Борисович

99-78-80

Земельного проектування

Петренко Олександр Якович

99-75-16

Планування території населених пунктів та будівництва

Гопцій Олександр Борисович

 

Управління земельними ресурсами і кадастру

Кошкалда Ірина Віталіївна

99-79-00 / 99-79-20

Фізики та вищої математики

Рохманов Микола Якович

99-75-30 / 99-89-17

Фізичного виховання

Трегуб Костянтин Миколайович

99-75-10

ФАКУЛЬТЕТ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ

Бухгалтерського обліку і аудиту

Огійчук Микола Феодосійович

99-74-10

Економічної теорії

Пасемко Галина Павлівна

99-77-44

Статистики і економічного аналізу

Ярова Валентина Василівна

99-73-71

Фінансів

Олійник Олександр Васильович

99-70-79

НАВЧАЛЬНЕ МІСТЕЧКО

Директор студмістечка

Ґудзь Ігор Васильович

99-72-01

КОРПУСИ

ГУРТОЖИТКИ

 

1

99-70-01

1

99-72-15

2

99-70-70

2

99-73-15

3

99-74-80

3

99-74-15

4

99-79-50

4

99-74-45

5

99-72-01

5

99-75-45

Актова зала

99-72-50

6

99-74-63

 

 

7

392-32-28

Роганська селищна рада

Шевченко Федір Степанович

740-71-51 / 742-72-46 факс / 740-71-61 бух. / 740-73-42 війс. стіл

Роганський аграрний ліцей

Псюрник Микола Михайлович

99-78-56

Роганська гімназія

Меленті Віра Ісмаілівна

740-72-79

Пошта

Гоцкало Оксана

709-03-20

Електронні пошти

Канцелярія – office@knau.kharkov.ua

Агрономічний факультетagrofak@knau.kharkov.ua

Факультет лісового господарстваflg@knau.kharkov.ua

Факультет захисту рослинfzr_dekanat@ukr.net

Факультет менеджменту і економікиfacultet_mie@ukr.net

Факультет інженерів землевпорядкуванняfiz@knau.kharkov.ua

Факультет обліку і фінансівoblik-fin@knau.kharkov.ua

                           

Як нас знайти?

 У м. Харкові проїзд від станції метро «Індустріальна» автобусами № 200 або № 186 до зупинки «Агроуніверситет».



Оновлено: 2-01-2019, 13:49 / Переглядів: 57 227
 

Авторизація