КРАВЦОВА ЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

 

   Народилася 19 червня 1991 р. в с. Шийківка Борівського району Харківської області.

   У 2009 р. вступила до Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва на агрономічний факультет, у 2014 р. закінчила магістратуру Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за спеціальністю «Плодоовочівництво і виноградарство» і отримала диплом дослідника з плодоовочівництва та виноградарства за спеціальністю 06.01.07-плодівництво. 

   У 2015 р. вступила до аспірантури Уманського національного університету садівництва на кафедру плодівництва та виноградарства.

   У 2017-2018 рр. працювала за сумісництвом викладачем кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва. Після закінчення аспірантури у 2019 р. була прийнята на посаду асистента кафедри плодоовочівництва та зберігання Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва.

   У 2018 р. пройшла наукове стажування на факультеті біологічних наук та технологій на кафедрі садівництва Вроцлавського природничого університету, м. Вроцлав, Польща. Мета стажування полягала у вдосконаленні професійної науково-педагогічної діяльності відповідно до сучасних європейських стандартів, ознайомлення із методами роботи та перебігом навчального процесу та науково-дослідної роботи.

   Коло наукових інтересів - механізоване (контурне) обрізування плодових дерев, строки обрізування крони.

  Напрямок наукового дослідження: «Продуктивність зимових сортів яблуні залежно від строку контурного обрізування в Правобережному Лісостепу України». Науковий керівник – доктор сільськогосподарських наук, професор Мельник О.В.

   Основні наукові праці: має чотири опубліковані статті у фахових виданнях, п’ять статтей у інших виданнях та вісім тез.

 Оновлено: 15-04-2019, 10:00 / Переглядів: 1 257
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок