Петров Вадим Миколайович

 

Проректор із науково-педагогічної роботи,

 кандидат економічних наук, доцент

 

    Закінчив з відзнакою агрономічний факультет Харківського державного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва у 1994 р.

  З 1994 р. по 1997 р. працював на посадах головного агронома у сільськогосподарських підприємствах Зміївського та Балаклійського районів Харківської області.

   З лютого 1997 р. по лютий 1999 р. – аспірант стаціонарної форми навчання кафедри організації виробництва та агробізнесу ХДАУ ім. В.В Докучаєва. У березні 1999 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему «Ефективність інтенсифікації виробництва і переробки продукції в олійнопродуктовому підкомплексі АПК».

   З лютого 1999 р. – асистент, з вересня 2000 р. – старший викладач, з вересня 2001 р. – доцент кафедри виробничого менеджменту та агробізнесу.

   Автор понад 60 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі навчального посібника «Основи комерційної діяльності» з грифом Міністерства освіти і науки України. Тема наукових досліджень охоплює питання технічного та агротехнічного забезпечення сільськогосподарського виробництва.

   Має відзнаки Міністра освіти і науки України, районного та обласних управлінь агропромислового розвитку, керівництва університету. У 2002 р. був дипломантом обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» у номінації «молодий науковець».

З грудня 2013 р. обіймає посаду проректора з наукової роботи ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

 Оновлено: 30-03-2020, 12:33 / Переглядів: 5 748
 

Авторизація