Ющук Дмитро Дмитрович

   Ющук Дмитро Дмитрович — кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри зоології та ентомології ім. Б.М. Литвинова.

   З 1971 р. навчався на факультеті захисту рослин, брав активну участь у художній самодіяльності та будівництві навчальних корпусів, гуртожитків, житлових будинків у складі студентського будівельного загону інституту під девізом «Свій ВУЗ – своїми руками».

  У 1976 р. закінчив Харківський СГІ ім. В.В. Докучаєва за спеціальністю «Захист рослин» і був зарахований науковим співробітником кафедри зоології та ентомології.

   У 1976–1977 рр. проходив строкову військову службу в Читинській області.

   У 1977 р. продовжив працювати науковим співробітником у Харківському СГІ ім. В.В. Докучаєва. У цьому ж році перейшов на роботу до радгоспу «Комсомольська правда» Харківського тресту плодоягідних культур на посаду агронома-ентомолога.

   У 1986 р. зарахований на посаду асистента кафедри зоології та ентомології Харківського СГІ ім. В.В. Докучаєва. У 1992 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук. Учене звання доцента отримав у 1994 р.

   У 1993–2010 рр. працював доцентом кафедри зоології та ентомології.

   Автор і співавтор понад 40 наукових і науково-методичних публікацій та одного підручника «Сільськогосподарська ентомологія».

   Протягом усього періоду роботи в університеті займався громадською роботою: виконував обов’язки куратора студентських академічних груп, відповідав за роботу добровільної народної дружини, очолював сектор культурно-масової роботи профкому університету, був заступником декана факультету захисту рослин.

   У 2010 р. звільнений з посади доцента у зв’язку із закінченням строкового трудового договору.

  У 2017 р. прийнятий на посаду проректора з адміністративно-господарської роботи і на посаду доцента кафедри зоології та ентомології ім. Б.М. Литвинова Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за сумісництвом.

 Оновлено: 14-05-2019, 08:37 / Переглядів: 1 174
 

Авторизація