Здобутки КАФЕДРи ПРИКЛАДНОЇ ЕКОНОМІКИ І МІЖНАРОДНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН

  Викладачі кафедри мають вагомі нагороди та відзнаки. Так, професора Л. О. Ломовських нагороджено дипломом за партнерство і розвиток інноваційної інфраструктури Харківської області та активну участь у Міжнародному форумі «Agroport East Kharkiv 2019»; подякою міського голови за активну участь у роботі експертної комісії ХІІ міського конкурсу наукових студентських робіт; була стипендіатом Кабінету Міністрів України для молодих учених. Професора Т. І. Олійник нагороджено почесним знаком Міністерства аграрної політики «Відмінник аграрної освіти і науки» ІІІ ступеня та Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України. Доцента Ю. Л. Філімонова нагороджено Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом». Доцент Л. В. Шелудько була стипендіатом академічної стипендії імені М. С. Грушевського. Доцента Ю. В. Пащенко у різні роки нагороджено грамотами Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва за успіхи в науково-педагогічній діяльності та підготовці здобувачів вищої освіти. Доцента В. Є. Мещерякова нагороджено численними грамотами за спортивні досягнення з важкої атлетики. Доцент Л. Ю. Кучер у складі авторського колективу нагороджено золотою медаллю за вагомий внесок у розвиток аграрного сектора України в номінації «Бізнес-план проєкту реконструкції молочнотоварної ферми на 800 корів»; була переможцем конкурсу «Кращий молодий науковець ХНАУ» на факультеті менеджменту і економіки ХНАУ ім. В. В. Докучаєва у 2014 р., 2018 та 2019 рр.; нагороджено грамотою Харківської районної державної адміністрації та стала дипломантом ХХІІ обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» у номінації «Молодий науковець».

 

 

ПАТЕНТИ, СВІДОЦТВА Й АВТОРСЬКІ ПРАВА

 

  1. Кучер Л. Ю., Кучер А. В. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір: навчальний посібник «Економіка природокористування» № 57707; заявл. 19.12.14; опубл. 30.01.15. Бюл. № 35. С. 546.
  2. Кучер А. В., Кучер Л. Ю. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір: «Бізнес-план інноваційного аграрного проекту: формуляр і рекомендації щодо розроблення» № 62499; заявл. 13.11.15; опубл. 26.01.16. Бюл. № 39. С. 209. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Оновлено: 10-02-2021, 14:29 / Переглядів: 276
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок