Дьяконов Сергій Олександрович

Дьяконов Сергій Олександрович

кандидат технічних наук, доцент;

тема кандидатської дисертації: „Обґрунтування параметрів технологічного процесу і робочих органів сівалки прямого сіву”;

напрям наукової роботи – дослідження технологічного процесу роботи і робочих органів сівалок прямої сівби в системі мінімального обробітку ґрунту.

 

 

 

Автобіографія

Народився у 1977 році в Донецькій області. В 1992 році вступив до Слов’янського радгосп технікуму, який закінчив у 1996 році з відзнакою. У 1999 році закінчив з відзнакою ХДТУСГ за спеціальністю «Експлуатація та ремонт сільськогосподарської техніки» та отримав кваліфікацію інженер-механік.

Розпочав трудову діяльність у 1999 році на посаді інженера з експлуатації машинно-тракторного парку в сільськогосподарському підприємстві. З 2000 року працює  ХНАУ ім. В.В. Докучаєва на посаді майстра виробничого навчання кафедри механізації та електрифікації с.-г. виробництва, далі асистента, старшого викладача на ті й же кафедрі. З 2008 року і по теперішній час на посаді доцента кафедри технічного забезпечення агропромислового виробництва.

У 2007 році захистив кандидатську дисертацію за темою «Обґрунтування параметрів технологічного процесу і робочих органів сівалки прямого посіву» та отримав науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.11. – машини та засоби механізації с.-г. виробництва.

У 2013 році присвоєно наукове звання доцента кафедри механізації та електрифікації с.-г. виробництва.

 Оновлено: 1-11-2018, 11:23 / Переглядів: 3 541
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок