Міжнародне співробітництво й академічна мобільність кафедри екології та біотехнології

  Для сприяння підвищенню якості освіти через спільні програми академічної мобільності, наукові дослідження та поглиблення комунікацій між здобувачами, викладачами та партнерами університетів в Україні, а також за її межами керуючись Законом України «Про вищу освіту» та іншими законодавчими актами, Дніпровський державний аграрно-економічний університет в особі ректора професора Кобця Анатолія Степановича та Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, в особі ректора, професора Ульянченка Олександра Вікторовича уклали Меморандум про співпрацю між Дніпровським державним аграрно-економічним університетом та Харківським національним аграрним університетом ім. В.В. Докучаєва.

  Полтавською державною аграрною академією в особі ректора професора Валентини Іванівни Аранчій та Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, в особі ректора, професора Ульянченка Олександра Вікторовича уклали Угоду про співпрацю між Полтавською державною аграрною академією та Харківським національним аграрним університетом ім. В.В. Докучаєва.

  Сторони домовились про спільне проведення наукових конференцій, семінарів, днів поля та інших заходів для обміну науковими результатами та розвитку мережі наукових контактів; обмін аспірантами (докторантами) з метою проведення досліджень, їх апробації з використанням відповідної інфраструктури університетів; сприяння співпраці науковців для створення заявок на отримання грантів проектів міжнародної технічної допомоги, державних програм; розвиток програм внутрішньої академічної мобільності з метою підвищення якості освіти та розширення можливостей здобувачів для отримання професійних компетентностей, розвитку навичок категорії soft-skills, формування індивідуальної освітньої траєкторії; організація програм практичної підготовки здобувачів вищої освіти для вивчення регіонального досвіду ведення агробізнесу в Дніпропетровській та Харківській областях; запрошення провідних викладачів та фахівців університетів-партнерів для участі в рецензуванні освітньо-професійних та освітньо-наукових програм, а також для викладання окремих лекцій, проведення майстер-класів, тренінгів та реалізації інших форм академічної співпраці.

  Сторони погодились, що співпраця здійснюватиметься відповідно до програм, які будуть затверджуватися Сторонами і в яких будуть визначені завдання, строки, ресурси та виконавці кожного етапу співробітництва, порядок організації та реалізації заходів.

 

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Оновлено: 23-06-2021, 13:52 / Переглядів: 534
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок